بانک اطلاعاتی کارگران دارای کارت مهارت فنی در استان ایجاد شود
بانک اطلاعاتی کارگران دارای کارت مهارت فنی در استان ایجاد شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش آموزش و مهارت‌آموزی در صنعت ساختمان، خواستار تدوین و ایجاد بانک اطلاعاتی کارگران دارای کارت مهارت فنی در استان توسط بخش خصوصی و همکاری دستگاه‌های متولی در این زمینه شد. جواد رحمتی در جلسه شورای  فنی استان، گفت: به منظور استفاده از کارگران ماهر […]


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش آموزش و مهارت‌آموزی در صنعت ساختمان، خواستار تدوین و ایجاد بانک اطلاعاتی کارگران دارای کارت مهارت فنی در استان توسط بخش خصوصی و همکاری دستگاه‌های متولی در این زمینه شد.

جواد رحمتی در جلسه شورای  فنی استان، گفت: به منظور استفاده از کارگران ماهر در صنعت ساختمان، این افراد باید از اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای کارت مهارت دریافت کنند.

وی گفت: دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی باید از کارگران آموزش‌دیده در حوزه ساختمان استفاده کنند تا ازتبعات به‌کارگیری افراد فاقد مهارت پیشگیری شود.

رحمتی راه‌اندازی بانک اطلاعاتی کارگران دارای مهارت را موجب رونق بخش ساختمان و معرفی ظرفیت استان در این حوزه دانست و گفت: ارائه آموزش‌های لازم به افرادی که مستقیماً مجری امور ساختمانی هستند ضرورت دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دستگاه‌های اجرایی برای اصلاح مصالح و اصول فنی تلاش کنند و نباید محدودیتی برای ظرفیت‌های استان ایجاد شود و این ظرفیت‌ها نباید مورد بی مهری قرار گیرد.