باشگاه مقاومت تبریز به ورزش بازگشت
باشگاه مقاومت تبریز به ورزش بازگشت

معاون تربیت بدنی سپاه تبریز از آغاز فعالیت مجدد باشگاه مقاومت تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار قلم پرس، یاسر نجف‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: باشگاه مقاومت سپاه در ۲ دهه پیش در رشته‌های نظیر فوتبال و دوچرخه‌سواری در سطح اول کشور فعالیت داشته و تیمداری می‌کرد و اکنون با توجه به حمایت فرمانده محترم سپاه  تبریز سرهنگ شادی‌، این باشگاه در‌ رشته ورزشی فعالیت خود را آغاز و در سال‌های آتی تعداد رشته‌های ورزشی این باشگاه بیشتر خواهد شد.

وی گفت: در یک و نیم سال گذشته در ۴ رشته فوتسال، تکواندو، تنیس روی میز و والیبال فعالیت باشگاه مقاومت تبریز آغاز شده و چند رشته دیگر هم به‌زودی فعالیت‌شان آغاز خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه مقاومت تبریز، افزود: الان بعد از مس‌سونگون، باشگاه مقاومت بیشترین تیم در رده‌های پایه در رشته فوتسال را دارد.

وی در مورد هدفگذاری باشگاه مقاومت در فوتسال تصریح کرد: به دنبال شناسایی و پرورش استعدادهای فوتسال تبریز هستیم و در این راستا از لیگ مناطق کشور در مسابقات حضور خواهیم یافت و تلاش می‌کنیم به لیگ دسته  ۲ کشور صعود کنیم، اما برنامه‌ای برای صعود به لیگ یک و برتر نداریم چون متعقدیم ورزش قهرمانی ما از اهداف باشگاه دور می‌کند.

نجف‌زاده یادآور شد: در تنیس روی میز در لیگ دسته یک حضور داریم و در و‌الیبال هم با باشگاه ورزشی هوشیار تفاهم‌نامه منعقد کرده و تیم نوجوانان مقاومت با امتیاز این باشگاه در مسابقات کشور حضور یافته و به مقام پنجم دست یافت.

وی ادامه داد: در بحث تنیس روی میز امکانات سخت‌افزاری مناسبی همانند ۱۲۰ میز داریم که بعد از آموزش و پرورش بیشترین است و تلاش می‌کنیم هم در بخش برادران و هم خواهران در رشته تنیس روی میز به صورت قوی فعالیت داشته باشیم.

مدیر باشگاه مقاومت تبریز از دیدار با روسای فدراسیون‌های کشتی و سه‌گانه خبر داد و خاطرنشان کرد: از روسای این ۲ فدراسیون هم قول‌هایی برای حمایت در این رشته ورزشی باشگاه مقاومت گرفته و یکی دیگر از رشته‌های دیگر این باشگاه که توجه ویژه‌ای به آن خواهیم داشت، تیراندازی است.