بازدید شهردار و مدیران شهرداری منطقه ۲ تبریز از پروژه مشارکتی مجتمع جدیری
بازدید شهردار و مدیران شهرداری منطقه ۲ تبریز از پروژه مشارکتی مجتمع جدیری

مشکلات مربوط به عملیات احداث مجتمع تجاری خدماتی جدیری (پروما) با حضور شهردار منطقه دو تبریز و سرمایه گذار بخش خصوصی، مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش قلم پرس به نقل از  امور ارتباطات شهرداری منطقه دو ، در جلسه ای با حضور  باقر خوشنواز شهردار و معاونین و مدیران منطقه و با حضور سرمایه […]

مشکلات مربوط به عملیات احداث مجتمع تجاری خدماتی جدیری (پروما) با حضور شهردار منطقه دو تبریز و سرمایه گذار بخش خصوصی، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش قلم پرس به نقل از  امور ارتباطات شهرداری منطقه دو ، در جلسه ای با حضور  باقر خوشنواز شهردار و معاونین و مدیران منطقه و با حضور سرمایه گذار مشارکت کننده طرح، به منظور رفع مشکلات مجتمع تجاری خدماتی جدیری (پروما) که در حال طی مراحل پایانی احداث می باشد ضمن تبادل نظر مدیران شهری، تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

در این جلسه حق و حقوق و سهم شهرداری و چگونگی تفکیک آن از مجتمع تجاری خدماتی جدیری، انتقال سند محل به نام سرمایه گذار، نصب علائم ترافیکی، رفع مشکل ترانس برق و … بررسی شد.

گفتنی است: ۲ طبقه از ۶طبقه مجتمع تجاری خدماتی پروما به پارکینگ خودرو اختصاص یافته است که دارای گنجایش ۴۸ دستگاه اتومبیل می باشد.

۸۱۰ مترمربع از این مجتمع به واحدهای تجاری اختصاص یافته و مساحت سه طبقه خدماتی آن جمعا” در ۱ هزار و ۵۰۰ متر مربع می باشد.عملیات احداث مجتمع مذکور در راستای افزایش فضاهای تجاری خدماتی قابل دسترس برای شهروندان، از سایر اهداف اجرای این پروژه بشمار می رود.