خبرگزاری میزان – بهادر اسدی، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان کردستان طی بازدید از گمرک مرزی باشماق با اشاره به وضعیت نامناسب زیرساخت‌ها در گمرک، بر اهمیت تغییر روش‌های مدیریتی و تشدید نظارت‌ها بر عملکرد نیرو‌ها تاکید کردد. اسدی با اشاره به اینکه حجم بالایی از مبادلات مرزی کشور از گمرک […]

خبرگزاری میزان – بهادر اسدی، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان کردستان طی بازدید از گمرک مرزی باشماق با اشاره به وضعیت نامناسب زیرساخت‌ها در گمرک، بر اهمیت تغییر روش‌های مدیریتی و تشدید نظارت‌ها بر عملکرد نیرو‌ها تاکید کردد.

اسدی با اشاره به اینکه حجم بالایی از مبادلات مرزی کشور از گمرک مرزی باشماق صورت می‌گیرد، اظهار کرد: نامناسب بودن وضعیت ساختمان‌ها و محیط فیزیکی گمرک در کنار نبود مدیریت واحد، بستر ساز بروز انواع تخلفات و جرائم در گمرک شده است و این موضوع در قالب قاچاق انواع کالا‌ها ضربه‌ای به اقتصاد کشور و استان وارد می‌کند.

وی افزود: مدیران استان کردستان به ویژه مدیر کل گمرک استان باید به این موضوع واقف باشند که اکتفا به وضعیت موجود برازنده نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف استان نیست و زمینه ساز فساد و جرم خواهد بود.

اسدی در پایان گفت: تخصیص بودجه لازم جهت اجرای طرح ساماندهی و توسعه گمرک مرزی باشماق یکی از مسئولیت‌های مهم مدیران استانی است که باید درصدد تحقق آن باشند.

انتهای پیام/