بازدید سردار سلیمانی از اردوگاه معتادین متجاهر/ حمایت بسیج از خانواده‌های معتادان
بازدید سردار سلیمانی از اردوگاه معتادین متجاهر/ حمایت بسیج از خانواده‌های معتادان

به گزارش قلم پرس، سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین به همراه ابراهیم نجفی معاون اجتماعی بسیج از اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین متجاهر شهید زیادیان در تهران بازدید کرد. این اردوگاه با ظرفیت ۵۰۰ نفر علاوه بر ترک معتادین، با آموزش های لازم برای داشتن شغل مناسب و مشاوره های روان […]

به گزارش قلم پرس، سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین به همراه ابراهیم نجفی معاون اجتماعی بسیج از اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین متجاهر شهید زیادیان در تهران بازدید کرد.

این اردوگاه با ظرفیت ۵۰۰ نفر علاوه بر ترک معتادین، با آموزش های لازم برای داشتن شغل مناسب و مشاوره های روان شناسی توسط پزشکان مجرب، زمینه را برای حضور افراد معتاد در جامعه فراهم می کند.

سردار سلیمانی ضمن تشکر از سپاه تهران بزرگ برای این اقدام ارزنده گفت: سازمان بسیج مستضعفین در ۸ استان اقدام به ایجاد مراکز درمان، کار و صیانت از معتادین متجاهر با ظرفیت ۲ هزار نفر نموده است که ان شاءالله تا پایان سال این ظرفیت چند برابر می شود.

وی با اشاره به حفظ کرامت افراد در اردوگاه های بسیج افزود: به زودی ظرفیت مرکز درمانی شهید زیادیان به ۵ هزار نفر خواهد رسید و با اجرای طرح توسعه، سایر استان ها نیز اقدام به اجرای این طرح ارزنده خواهند کرد تا بتوانیم آثار مخرب این آسیب اجتماعی را به حداقل برسانیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان افزود: تمام خدمات این اردوگاه ها به صورت رایگان است و بسیج تا بازگشت افراد معتاد به چرخه زندگی، از خانواده های معتادان در راستای کمک مومنانه حمایت می کند.

انتهای پیام/