بازداشت ۳ نفر از عوامل حادثه ریلی هفت‌خوان سمنان
بازداشت ۳ نفر از عوامل حادثه ریلی هفت‌خوان سمنان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: ۳ نفر از عوامل برخورد ۲ قطار مسافری در منطقه هفت‌خوان سمنان شناسایی و بازداشت شدند. به گزارش قلم پرس بخه نقل از خبرگزاری فارس، قاضی آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از بازداشت سه نفر از عوامل برخورد دو قطار مسافربری منطقه هفت خوان خبرداد. وی […]

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: ۳ نفر از عوامل برخورد ۲ قطار مسافری در منطقه هفت‌خوان سمنان شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش قلم پرس بخه نقل از خبرگزاری فارس، قاضی آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از بازداشت سه نفر از عوامل برخورد دو قطار مسافربری منطقه هفت خوان خبرداد.

وی با تاکید بر اینکه دادستانی با قاطعیت به این موضوع ورود کرده است ، ادامه داد: در جریان رسیدگی به این پرونده سه نفر از عاملین شامل مسئول مرکز کنترل فرماندهی راه آهن شمال شرق کشور که در شاهرود مستقر است، مسئول مرکز کنترل خطوط و مسئول شیفت مرکز کنترل بازداشت شدند.

قاضی آسیابی تصریح کرد: دادستان شاهرود و قاضی کشیک ساعت ها مشغول انجام تحقیقات این حادثه بودند، این افراد تفهیم اتهام شده و با صدور قرار تامین روانه زندان گردیده‌اند.

دادستان سمنان در ادامه گفت: دستورات لازم برای شناسایی سایر مقصرین این حادثه صادر و کمیسیون بررسی فنی حوادث باید هر چه زودتر تشکیل و نظر کارشناسی را به صورت کتبی و رسمی اعلام کند.