به گزارش گروه بین‌‎الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت اخیر دست به بازداشت‌های گسترده در استان‌های مختلف کرانه باختری زد. بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، نظامیان رژیم صهیونیستی بیش از ۴۰ فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند که در میان آنها اسرای آزاد شده و کادر حماس دیده می‌شوند.  این افراد […]

به گزارش گروه بین‌‎الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت اخیر دست به بازداشت‌های گسترده در استان‌های مختلف کرانه باختری زد.

بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، نظامیان رژیم صهیونیستی بیش از ۴۰ فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند که در میان آنها اسرای آزاد شده و کادر حماس دیده می‌شوند.

 این افراد عبارتند از: اسیر آزاد شده «احمد عواد» از نابلس. اسیر آزاد شده «مهند طبنجه» از نابلس. اسیر آزاد شده «یزن جبر» از نابلس. اسیر آزاد شده «جعفر مروان الأقرع» از نابلس. اسیر آزاد شده «نایف الرجوب» از الخلیل. اسیر آزاد شده «یوسف قزاز» از دورا در الخلیل .«محمد حریزات» از یطا در الخلیل. «أحمد الشلالده» از سعیر در الخلیل.

مردم کرانه باختری و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ فلسطین، برای نخستین بار پس از چندین دهه، از سه شنبه هفته جاری، به منظور اعلام همبستگی با مردم غزه و قدس و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، اعتصابی سراسری را آغاز کردند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/ص