خبرگزاری میزان – محمدرضا حبیبی، رئیس کل دادگستری استان اصفهان ضمن تأکید بر لزوم تسریع در اجرای احکام تغییر کاربری‌ها اظهار کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی و متولی با همکاری و تعامل لازم در راستای اجرای احکام و دستورات قضایی اقدامات لازم را به عمل آورند. وی افزود: انعکاس نواقص و کاستی‌ها به مرکز، بهره‌مندی حداکثری […]

خبرگزاری میزان – محمدرضا حبیبی، رئیس کل دادگستری استان اصفهان ضمن تأکید بر لزوم تسریع در اجرای احکام تغییر کاربری‌ها اظهار کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی و متولی با همکاری و تعامل لازم در راستای اجرای احکام و دستورات قضایی اقدامات لازم را به عمل آورند.

وی افزود: انعکاس نواقص و کاستی‌ها به مرکز، بهره‌مندی حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود، لزوم تسریع در تشکیل جلسات کمیسیون ماده یک، تسریع در اجرای اجکام قطعی صادره مبنی بر تخریب و قلع و قمع ساخت و ساز‌های غیرمجاز از جمله مواردی است که ضروریست با سرعت و جدیت دنبال شود.

حبیبی تأکید کرد: دستگاه‌های متولی تلاش کنند در اجرای احکام قطعی حتی المقدور از قطع اشجار جلوگیری و در اراضی که درختان چند ساله غرس شده با حفظ اشجار رفع تصرف انجام شود.

وی همچنین از ایجاد شعبه‌ای ویژه جهت رسیدگی به موضوع برداشت‌ها و بهره برداری‌های غیرمجاز از معادن خاک خبر داد و گفت: سازمان‌های مسؤول از جمله صنعت و معدن و تجارت با تعامل و همکاری با یگان‌های حفاظت در راستای جلوگیری و پیشگیری از برداشت‌های غیرمجاز و فاقد پروانه از معادن خاک اقدام نمایند.

انتهای پیام/