به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا اکبرپور، سرمربی تیم ماشین‌سازی در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان گفت: این هفته شرایط خوبی نداریم چون نسبت به بازی قبلی چند مصدوم و محروم داریم. وی افزود: شرایط‌مان در تمرینات به گونه‌ای که باید نبود. البته خدا را شکر جوانانی داریم که می‌توانند […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا اکبرپور، سرمربی تیم ماشین‌سازی در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان گفت: این هفته شرایط خوبی نداریم چون نسبت به بازی قبلی چند مصدوم و محروم داریم.

وی افزود: شرایط‌مان در تمرینات به گونه‌ای که باید نبود. البته خدا را شکر جوانانی داریم که می‌توانند به ما کمک کنند. فردا یک تیم جوان را راهی زمین خواهیم کرد که دونده و جنگنده خواهند بود. طبق آنالیزی که از نفت مسجد سلیمان انجام دادیم شناخت خوبی از این تیم داریم و باید ببینیم که چه می‌شود.

سرمربی ماشین‌سازی تاکید کرد: هم محروم داریم، هم مصدوم داریم و هم مریض داریم. ۱۲ روز بعد بازی داریم بعد یک ماه بعد بازی داریم و این باعث می‌شود که بازیکنان فرسوده شوند. انشالله که شرایط به گونه‌ای شود که هر سال این گونه نشود. امسال واقعا اذیت کننده است. هوای مسجد سلیمان برای ما آزار دهنده است و امیدوارم هوا خنک باشد. 

انتهای پیام/۶۰۰۱۷