وحید شادی نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: عملیات امدادرسانی حادثه انفجارناشی از گاز صبح امروز چهارشنبه در کوی گلکار پس از شش ساعت خاتمه یافت. وی افزود: ساعت ۰۵:۲۲ صبح  امروز  ۲۶ خرداد، با گزارش انفجارناشی از نشت گاز در منزل مسکونی در ساختمان دو طبقه در کوی گلکار، دو […]

وحید شادی نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: عملیات امدادرسانی حادثه انفجارناشی از گاز صبح امروز چهارشنبه در کوی گلکار پس از شش ساعت خاتمه یافت.

وی افزود: ساعت ۰۵:۲۲ صبح  امروز  ۲۶ خرداد، با گزارش انفجارناشی از نشت گاز در منزل مسکونی در ساختمان دو طبقه در کوی گلکار، دو اکیپ اورژانس عازم محل شدند و با توجه به تخریب ساختمان نیروهای آتش نشانی و هلال احمر عملیات آواربرداری را شروع کردند.

شادی‌نیا از مصدومیت دو نفر از همسایه‌های این ساختمان خبرداد و افزود: دو مرد۲۶ساله و ۵۸ ساله براثر ریزش شیشه ها دچار مصدومیت شده بودند وتوسط اورژانس به بیمارستان امام رضا (ع) انتقال یافت.

وی ادامه داد: پس از حدود دوساعت و نیم آواربرداری، جسد مرد حدودا ۵۰ساله  پیدا شد و در نهایت ساعت ۱۱:۰۰ عملیات خاتمه یافت.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱