انحلال باشگاه ورزش شهرداری تبریز ضربه جبران ناپذیری به رشته های ورزشی استان وارد کرد
انحلال باشگاه ورزش شهرداری تبریز ضربه جبران ناپذیری به رشته های ورزشی استان وارد کرد

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: با انحلال باشگاه ورزش شهرداری تبریز ضربه جبران ناپذیری به رشته های ورزشی استان وارد شد در حالی که در لیگ های مختلف کشور 34 تیم بدون هیچ ممنوعیتی تحت عنوان شهرداری فعالیت می کنند .

به گزارش قلم پرس، ایوب بهتاج در مراسم تجلیل از روسای هیات های انجمنهای ورزشهای رزمی ،پیشکسوتان و حامیان رزمی استان با اشاره به نقش شهرداری ها در شکوفایی ورزش شهرهاف اظهار داشت: هیات انجمن های ورزش های رزمی به تنهایی اجتماعی از چندین هیات است و قریب به ۸۶ رشته، سبک و انجمن ورزش رزمی در این هیات فعالیت می کنند.

وی افزود: از نمایندگان شهر تبریز در مجلس و همچنین در شورای شهر درخواست می کنیم که یک مجتمع ورزشی طبقاتی در شهر تبریز احداث شود و برای تجهیز آن نیز، خیرین ورزش یار استان علاقه مند تجهیز آن هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: با انحلال باشگاه ورزش شهرداری تبریز ضربه جبران ناپذیری به رشته های ورزشی استان وارد شد در حالی که در لیگ های مختلف کشور ۳۴ تیم بدون هیچ ممنوعیتی تحت عنوان شهرداری فعالیت می کنند .

وی ادامه داد:  ورزشکاران دختر و پسر نوجوان و جوان استان ما برای تداوم ورزش قهرمانی شان ناچار به حضور در تیم های استان های دیگر هستند که این امر به دور از شأن استان آذربایجان شرقی بوده والبته این امر را به عنوان یکی از دغدغه های داره کل ورزش و جوانان استان خدمت استاندار محترم نیز اعلام کردیم.

بهتاج بیان کرد: من از شورای قبلی تشکر می کنم که طرح حمایت از قهرمانان را به تصویب رساند تا انگیزه ای مضاعف برای فعالیت قهرمانان ورزشی باشد و برای المپین های اعزامی به المپیک توکیو پاداش نقدی اعطا شد از سوی شورای قبلی و قطعا این موضوع در شورای فعلی نیز تداوم خواهد داشت.