انتقاد دادستان کل کشور از حضور زنان در ورزشگاه آزادی/ برخی در مراکز مدیریت لانه کرده اند و به انقلاب و خون شهدا خیانت می‌کنند
انتقاد دادستان کل کشور از حضور زنان در ورزشگاه آزادی/ برخی در مراکز مدیریت لانه کرده اند و به انقلاب و خون شهدا خیانت می‌کنند

دادستان کل کشور گفت: بقای دین به جهاد است و امروز دشمن از طریق جنگ نظامی به میدان نیامده است و حضور دشمن در میدان جنگ به صورت جنگ فرهنگی است. به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در دیدار با خانواده شهدای قوه قضاییه که در تالار دشت بهشت […]

دادستان کل کشور گفت: بقای دین به جهاد است و امروز دشمن از طریق جنگ نظامی به میدان نیامده است و حضور دشمن در میدان جنگ به صورت جنگ فرهنگی است.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در دیدار با خانواده شهدای قوه قضاییه که در تالار دشت بهشت برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و گرامی داشت یاد و خاطره آیت‌الله بهشتی گفت: جهاد در اسلام بهترین و بافضیلت‌ترین عبادت است و بقای دین به جهاد است و جهاد یعنی مبارزه در برابر دشمنان و تا امروز عزیزانی سینه خود را در برابر دشمن سپر قرار دادند و گاهی جهاد با مال است که قرآن کریم جهاد با مال را با جهاد جان قرار داده است.

وی افزود: جهاد کبیر یعنی با قرآن جهاد کبیر کن. به چه صورت است؟ در عرصه اعتقادات و فرهنگ و ساختن انسان جهاد کبیر می‌شود. امروز در عرصه میدان مبارزه‌ای هستیم که می‌تواند مصداق جهاد کبیر باشد. امروز دشمن از طریق جنگ نظامی به میدان نیامده است و حضور دشمن در میدان جنگ به صورت جنگ فرهنگی است. همان چیزی که رهبر انقلاب چند سال پیش به عنوان شبیخون فرهنگی هشدار دادند.

منتظری با اشاره به فضای مجازی گفت: فضای مجازی و پیام رسان ها و فناوری روز را اگر مشاهده کنید می بینید که در اعماق زندگی ما نفوذ کرده و همه یک دستگاهی به نام موبایل به دست دارند و از طریق ورود به اینترنت به دنیایی لایتناهی ورود کرده اند و دشمن هم از همین طریق برای مبارزه با اعتقادات و مقدسات وارد شده است. ما در دادستانی معاونت فضای مجازی داریم، اگر بدانید با چه انبوهی از آموزه های ضد ارزش های دینی، اخلاقی و اسلامی مواجه هستیم، چیزهایی که انسان شرم می کند نام آن را به زبان بیاورد.

وی تاکید کرد: اگر امروز در میدان جنگ کبیر خود را مجهز نکنیم و به میدان نرویم از ناحیه تهاجم فرهنگی دشمن قطعاً آسیب می بینیم. متاسفانه زمینه های نفوذ فرهنگ غربی را نه تنها در فضای مجازی بلکه در بخش‌هایی از بدنه مدیریت کشور هم شاهد هستیم. آنگاه که مخفیانه سند ذلت بار فرهنگی ٢٠٣٠ را امضا می کنند که اگر هشدار رهبری نبود امروز این سند ذلت بار را می بردند و آموزش می دادند حوادثی که اتفاق می افتد صفحات برخی نشریات و فضای مجازی اینها همه از همین مصادیق است.

دادستان کل کشور یاداور شد: در قضیه اخیر هم به بهانه های مختلف ضربه خود را می زنند برای مثال تحت عنوان اینکه یک فضای شاد باز کنیم و خانواده ها صحنه فوتبال را ببینند! ما مخالف شادی نیستیم اما آنچه شاهد بودیم و بعد دیدیم برخی روزنامه ها چه تیتری زدند که “آزادی آزاد شد” تحت همین عنوان زن و مرد و جوان و کودک و دختر و پسر را در استادیوم جمع کنند. عده‌ای زن به این بهانه روسری خود را بردارند شروع به آواز و رقاصی کنند.

منتظری گفت: آیا خانواده‌های شهدا که این سرمایه‌های عظیم را دادند این هدف را داشتند؟ من خطابم به مدیرانی است که خبر داریم در پشت صحنه در دفتر کارشان نشسته‌اند و مورد اعتراض قرار گرفته‌اند و می‌گویند باید برای هدف خود گام به گام جلو برویم. گام به گام یعنی به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کارهایی شود که شرم می‌کنم بگویم. اگر با سیاست شیطانی گام به گام خود فکر می‌کنید می‌توانید به مقصود برسید اشتباه می‌کنید. هم در دنیا و هم در آخرت دچار عذاب الهی می شوید و نهایت این گام به گام شما سقوط در عذاب الهی و سقوط در منجلابی است که دشمن برای شما در نظر گرفته است.

منتظری گفت: آنانی که متاسفانه در برخی مراکز مدیریت لانه کردند و دارند به این انقلاب خون شهدا خیانت می‌کنند، این درد را انسان به کجا ببرد.

دادستان کل کشور گفت: یکی از برنامه‌های آمریکای جنایتکار ممنوعیت ورود ایرانیان به آن کشور بود؛ آمریکا با نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران اینگونه رفتار می‌کند بعد آن آقای مدیر برای اینکه یک شهروند آمریکا در آسایش باشد اجازه می‌دهد به ایران بیاید و از شکارگاه ایران در نیشابور و کاشمر شکار کند و این ننگ را انسان به کجا ببرد.

وی افزود: دادستان کاشمر با شجاعت به این موضوع ورود کرد و من به او آفرین گفتم. خودم به این موضوع ورود کردم گفتند چون در خارج از کشور هستند و دلار بیشتر می‌دهند اجازه دادیم به شکارگاه بروند. ما با مردم آمریکا مشکل نداریم اما اینکه آمریکا عناصری را به عنوان شکارچی به ایران بفرستد و جاسوسی کنند، همانند اینکه تعدادی به عنوان فعال محیط زیست به ایران بفرستند و جاسوسی کنند که خوشبختانه این افراد شناسایی شدند، برای ما قابل قبول نیست.

وی در پایان گفت: این قوه ٢١٢ شهید، ٢۶٠٠ جانباز و ١۶۴ تقدیم انقلاب کرده است و مراقب باشید و اجازه ندهید تعدادی از سرسپردگان غرب بخواهند به کشور وارد شده و نفوذ داشته باشند.