به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم  امروز در جمع استادیاران شبکه تربیتی بسیج سپاه عاشورا اظهار داشت: اولین هدف دشمن ناامید کردن ملت به نظام اسلامی است ناامیدی و یاس بدترین بلایی است که ممکن است بر سر کشوری بیاید. وی افزود: تحقیر دستاوردهای انقلاب و بزرگ نمایی کمبودهای […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم  امروز در جمع استادیاران شبکه تربیتی بسیج سپاه عاشورا اظهار داشت: اولین هدف دشمن ناامید کردن ملت به نظام اسلامی است ناامیدی و یاس بدترین بلایی است که ممکن است بر سر کشوری بیاید.

وی افزود: تحقیر دستاوردهای انقلاب و بزرگ نمایی کمبودهای ایران اسلامی برای القای یاس و ناامیدی است.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: انتخابات ۱۴۰۰ را می توان عرصه تقابل «جبهه انگیزه‌سازان» و «جبهه انگیزه‌سوزان» نامید.

وی اضافه کرد: آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در مردم، نقش مؤثری در افزایش مشارکت مردمی در انتخابات دارد. مردم اگر درک صحیحی از موقعیت و جایگاه کشور داشته باشند و حساسیت انتخابات ریاست جمهوری و نقش آن را در پیشبرد اهداف و برنامه‌های کشور و ناکامی دشمنان در دستیابی به اهداف خویش بشناسند، به یقین در عرصه انتخابات حضور پر رنگی پیدا خواهند کرد.

آل هاشم تصریح کرد: حکم‌فرمایی فضای شفافیت و صداقت و عاری از هرگونه ابهام و عوامل اطمینان‌زُدا ، یکی دیگر از عوامل افزایش مشارکت مردمی است.

وی خاطرنشان کرد: تزریق روح امید در فضای فکری جامعه و معرفی کارآمدی‌ها و دستاوردهای انقلاب در تقابل با انگیزه سوزان داخلی و خارجی می‌تواند مشارکت حداکثری را رقم بزند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۵