خبرگزاری میزان – جعفر داراب خانی معاون قضایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز بیان داشت: انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری البرز، شفاف و مطلوب برگزار شد. داراب خانی معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز با مأموریت رئیس کل دادگستری استان، از […]

خبرگزاری میزان – جعفر داراب خانی معاون قضایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز بیان داشت: انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری البرز، شفاف و مطلوب برگزار شد.

داراب خانی معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز با مأموریت رئیس کل دادگستری استان، از محل برگزاری انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان البرز بازدید کرد.

دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم استان البرز از نزدیک فرآیند ثبت نام و رأی گیری و نحوه‌ی اجرا و نظارت بر فرآیند انتخابات را مورد بازدید قرار داد و گزارش مبسوطی از نحوه‌ی برگزاری این انتخابات، توسط مجریان و ناظران ارائه شد.

این مقام قضایی در حاشیه‌ی بازدید بیان کرد: مراحل انتخابات، با نظم و انضباط مطلوبی طراحی و تدوین شده و امروز در حال اجرا است و ناظرانی از مرکز، بر روند اجرا نظارت دارند؛ همچنین نمایندگان دادگستری استان نیز در این مکان حضور دارند.

داراب خانی درباره روند رأی گیری گفت: این فرآیند به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و کلیه پروتکل‌های بهداشتی نیز برای اخذ رأی رعایت شده و روند اجرا و نظارت انتخابات هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان، شفاف و مطلوب ارزیابی می‌شود.

انتهای پیام/