سخنگوی هلال احمر آذربایجان‌شرقی از امدادرسانی به ۴۶ نفر از هموطنان گرفتار در ارتفاعات علمدار تسوج خبر داد. به گزرش قلم پرس، علی شهودی اظهار داشت: نجاتگران جمعیت هلال احمر شهر تسوج به کمک ۴۶ نفر گرفتار در برف و کولاک در ارتفاعات علمدار تسوج رفتند. وی افزود: حوالی ساعت ۱۸ امروز جمعه ۷ دی‌ماه […]

سخنگوی هلال احمر آذربایجان‌شرقی از امدادرسانی به ۴۶ نفر از هموطنان گرفتار در ارتفاعات علمدار تسوج خبر داد.

به گزرش قلم پرس، علی شهودی اظهار داشت: نجاتگران جمعیت هلال احمر شهر تسوج به کمک ۴۶ نفر گرفتار در برف و کولاک در ارتفاعات علمدار تسوج رفتند.

وی افزود: حوالی ساعت ۱۸ امروز جمعه ۷ دی‌ماه ۹۷ به دنبال دریافت خبر گرفتاری ۴۶ نفر از هموطنان در ارتفاعات علمدار روستای الماس تسوج، بلافاصله تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمر شهر تسوج به محل اعزام و با پیدا کردن کوهنوردان و هنوطنان گرفتار در برف و کولاک نسبت به انتقال و اسکان آنها در مسجد روستای الماس اقدام کردند.

امدادرسانی به خودروهای گرفتار در محور روستای اسپیران به گلوجه تبریز

شهودی گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی با کمک نیروهای راهداری و سایر دستگاه‌های امدادرسان به کمک ۲۶ خودرو گرفتار در برف و کولاک در محور روستایی اسپیران به گلوجه تبریز رفتند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی، ادامه داد: به دنبال دریافت خبر گرفتاری ۲۶ دستگاه خودرو با ۷۸ سرنشین در محور تبریز اسپیران به طرف گلوجه حوالی ساعت ۱۷ عصر امروز جمعه ۷ دی‌ماه بلافاصله تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی با کمک سایر دستگاه‌های امدادرسان و راهداری به محل اعزام و نسبت به رهاسازی خودروهای گرفتار در برف و کولاک اقدام کردند.