الیاسی: تراکتورسازی قطعا تا ۳ روز آینده واگذار می‌شود/ از مذاکرات ساغلام با باشگاه ترکیه‌ای بی خبر بودیم
الیاسی: تراکتورسازی قطعا تا ۳ روز آینده واگذار می‌شود/ از مذاکرات ساغلام با باشگاه ترکیه‌ای بی خبر بودیم

سرپرست باشگاه تراکتورسازی، گفت: مالک تراکتورسازی قطعا تا ۳ روز آینده مشخص خواهد شد. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، فرصت ۷ روزه شرکت در مزایده گرفتن مالکیت باشگاه تراکتورسازی شب گذشته به پایان رسید. عباس الیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط باشگاه تراکتورسازی گفت: از مسئولان و مدیران […]

سرپرست باشگاه تراکتورسازی، گفت: مالک تراکتورسازی قطعا تا ۳ روز آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، فرصت ۷ روزه شرکت در مزایده گرفتن مالکیت باشگاه تراکتورسازی شب گذشته به پایان رسید.

عباس الیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط باشگاه تراکتورسازی گفت: از مسئولان و مدیران برای اینکه در حسابرسی شفاف کمک حال ما بودند تشکر می‌کنیم. مدیریت فعلی باشگاه با تمام توان برای انجام امور تیم وارد عمل شد تا فصل روبه‌رو برای تراکتورسازی از دست نرود و کارهای انتقال به بهترین شکل انجام شود. خوشبختانه تا به الان هم شرایط خوب بوده است.بنده در شرایط سرپرست باشگاه تراکتورسازی هستم نه مالک و تا حد توان برای شفاف سازی و آینده بهتر این تیم بزرگ مردمی نهایت تلاشم را انجام داده ام.

وی افزود: شب گذشته آخرین فرصت انجام فراخوان جهت مدیریت و خرید باشگاه تراکتورسازی بود،  صاحبان فعلی به جمع‌بندی نهایی رسیده که تیم‌داری نکنند و  تا سه روز آینده با واگذاری تراکتورسازی به صورت قانونی  مالک باشگاه معرفی خواهد شد.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی در رابطه با پیوستن ساغلام به یک تیم ترکیه‌ای عنوان کرد: طبق قرار قبلی که به تأیید ساغلام هم رسیده بود قرار بود ما در زمان مشخص برای انجام حساب و کتاب و تصمیم در مورد آینده صحبت کنیم. بدون اینکه ما صحبتی انجام دهیم و تماسی داشته باشیم او به تیم ترکیه‌ای پیوست و حتی نتوانستیم حساب و کتاب نهایی را انجام دهیم. در مقطع فعلی هدف اصلی ما برای نجات تراکتورسازی این است که با بهترین تصمیم به شکل قانونی تیم را واگذار کنیم که به همین خاطر فراخوان این مسأله در روزنامه رسمی به چاپ رسید و متقاضیان اقدامات مدنظرشان را انجام دادند.

الیاسی در رابطه با شایعه تقاضای خریداران در خارج از استان تصریح کرد: این مسأله صحت ندارد، تراکتورسازی آنقدر بزرگ و دارای محبوبیت است که نباید به این شایعات کمترین توجهی شود. تراکتورسازی به عنوان یک نماینده نام آشنا برای فوتبال آذربایجان باقی می‌ماند و مطرح شدن این بحث‌ها شیطنت و شایعه‌ای بیش نیست.