افزایش سرقت تجهیزات ترافیکی شهر تبریز
افزایش سرقت تجهیزات ترافیکی شهر تبریز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: تجهیزات ترافیکی به خصوص تجهیزات ترافیکی هوشمند جزو بیشترین موارد سرقت است. به گزارش قلم پرس،از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، یعقوب وحیدکیا معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز اظهار کرد: متاسفانه این روزها سرقت تجهیزات ترافیکی شهری به شدت افزایش […]معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: تجهیزات ترافیکی به خصوص تجهیزات ترافیکی هوشمند جزو بیشترین موارد سرقت است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، یعقوب وحیدکیا معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز اظهار کرد: متاسفانه این روزها سرقت تجهیزات ترافیکی شهری به شدت افزایش پیدا کرده است و روزانه گزارشهای بسیاری مبنی بر سرقت این تجهیزات وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه سرقت این تجهیزات مدیریت و کنترل ترافیکی شهر را با مشکلات زیادی مواجه کرده است، افزود: پیشگیری از این اتفاق نیاز به مشارکت شهروندان و همراهی دیگر سازمانهای ذی‌ربط دارد.

وحیدکیا گفت: تبعات این سرقتها برای شهر و شهروندان غیرقابل جبران است و گاهی به دلیل عدم وجود تجهیزات ترافیکی مناسب، ضمن ایجاد گره‌های ترافیکی، شهروندان نیز متحمل آسیب‌های جانی و مالی می‌شوند.

انتهای پیام/