افتخار می کنیم مردم شهر تبریز عاشق فوتبال هستند/میلیون‌ها هوادار تراکتور عاشقانه با این تیم زندگی می‌کنند.
افتخار می کنیم مردم شهر تبریز عاشق فوتبال هستند/میلیون‌ها هوادار تراکتور عاشقانه با این تیم زندگی می‌کنند.

قائم مقام باشگاه تراکتورسازی گفت: تبریز شهری است که مردمانش مهمان‌پرست و عاشق فوتبال هستند. به گزارش قلم پرس به نقل از تراکتور کلوب، کاظم شهریاری در مراسم معارفه جان توشاک سرمربی جدید تیم اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید از مالک جدید باشگاه آقای زنوزی تشکر کنیم که به وعده خود مبنی بر […]

قائم مقام باشگاه تراکتورسازی گفت: تبریز شهری است که مردمانش مهمان‌پرست و عاشق فوتبال هستند.

به گزارش قلم پرس به نقل از تراکتور کلوب، کاظم شهریاری در مراسم معارفه جان توشاک سرمربی جدید تیم اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید از مالک جدید باشگاه آقای زنوزی تشکر کنیم که به وعده خود مبنی بر جذب یک سرمربی تراز اول خارجی و همچنین باید از آقای الیاسی هم تشکر کنیم که اقدامات لازم برای انتقال سهام باشگاه به بخش خصوصی را انجام دادند.

وی افزود: مفتخرم خدمت آقای توشاک اعلام کنم که شما در شهری هستید که مردمانش میهمان پرست و عاشق فوتبال هستند و سرمربیگری تیمی را بر عهده گرفتید که میلیون‌ها هوادار عاشق این تیم هستند و به تیم خود عشق می‌ورزند و با این تیم زندگی می‌کنند.
قائم‌مقام باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: از طرف مدیریت باشگاه، پرسنل و هواداران خدمت شما خیرمقدم می‌گویم و از خداوند متعال برای شما و همکارانتان آرزوی موفقیت دارم.