افتتاح ساختمان جدید اداره امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی
افتتاح ساختمان جدید اداره امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی

مدیرکل سابق امور مالیاتی استان آذربایجان‌شرقی از افتتاح ساختمان جدید اداره امور مالیاتی استان در ماه‌های آینده در تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، رسول رسولی ظهر امروز در آیین تکریم از وی و معارفه مدیرکل جدید، با اشاره به زمان انتصابش به عنوان اولین مدیرکل امور مالیاتی […]

مدیرکل سابق امور مالیاتی استان آذربایجان‌شرقی از افتتاح ساختمان جدید اداره امور مالیاتی استان در ماه‌های آینده در تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، رسول رسولی ظهر امروز در آیین تکریم از وی و معارفه مدیرکل جدید، با اشاره به زمان انتصابش به عنوان اولین مدیرکل امور مالیاتی استان در سال ۸۱، اظهار داشت: هر آمدنی را رفتنی و هر انتصابی را عزلی است، خوشا آنان که در خدمت مخلوق هستند.

وی با تاکید بر اینکه مسؤولیت‌ها فرصت‌های عبادت‌اند، افزود: در چندین سال طول خدمتم تلاش کردم این مسأله را به گوش بگیرم و در خدمت خلق خدا و مردم استان باشم.

رسولی ادامه داد: ۱۵ سال کارکردیم و اگر برای هر سال ۱۵ دقیقه عملکرد تهیه می‌کردم ارائه آن در این جلسه طولانی می‌شد، اما باید بگویم که تا توان داشتم در خدمت اهداف سازمان مالیاتی کشور و اهداف عالی استان بودم و حتی یک روز هم به مرخصی نرفتم و همه وقتم را صرف تشکیلات مالیاتی استان کردم.

مدیرکل سابق امور مالیاتی استان، بیان کرد: امروز در این جایگاه از همه تقاضای حلالیت دارم که در ۱۵ سال گذشته به نوعی باعث رنجش آنها شده‌ام.

وی تاکید کرد: من فرزند آذربایجانم و هر کجا که باشم قلبم برای آذربایجان می‌تپد و باید بگویم که سرباز کوچک آذربایجان هستم.

وی در ادامه با اشاره به احداث ساختمان‌های امور مالیاتی در شهرستان‌ها، گفت: ساختمان نیروی انتظامی در تبریز با ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای انتقال اداره امور مالیاتی استان خریداری شده و به عنوان شیک‌ترین مجموعه در استان در ماه‌های آینده افتتاح خواهد شد.