اعزام اولین تیم رقابت های قهرمانی کشوری پیوند اعضای استان آذربایجان شرقی
اعزام اولین تیم رقابت های قهرمانی کشوری پیوند اعضای استان آذربایجان شرقی

رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان آذربایجان شرقی گفت: رقابت‌های دوومیدانی بیماران خاص و پیوند اعضا با حضور ۱۳۰ ورزشکار از ۹ آذر در شهر شیراز برگزار خواهد شد.

سعید نامور در گفت وگو با خبرنگار  قلم پرس، افزود: این مسابقات با حضور دوندگان ۲۲ استان، به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد. در این رویداد که پس از ۲ سال وقفه به دلیل شیوع کرونا آغاز می‌شود ۳۵ ورزشکار زن و ۹۵ ورزشکار در بخش مردان روزهای ۱۰ و ۱۱ آذر ماه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: سید حسن صدقی و سجاد مروتی زرقان در رده های سنی ۵۰ تا ۶۰ سال و ۳۰ تا ۴۰ سال دو ورزشکار با اخلاق این استان در گروه مسابقات ۱۰۰ متر ، ۲۰۰متر ، ۴۰۰ متر ،۸۰۰ متر ، پرتاپ دیسک و پرتاپ توپ در رقابت های قهرمانی کشور دوومیدانی پیوند اعضا حضور خواهند داشت.

رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان آذربایجان شرقی توضیح داد: اولین تیم رقابت های قهرمانی کشوری پیوند اعضای استان آذربایجان شرقی امروز دوشنبه ۸ آذر ماه جهت حضور در مسابقات به شیراز اعزام شدند و در هفته های آتی تیم های تنیس روی میز ، دارت و بدمینتون نیز به ترتیب به رقابت ها اعزام خواهند شدکه بر این اساس، رقابت‌های تنیس روی میز از ۱۶ تا ۱۹ آذرماه به میزبانی قزوین و اسکواش، بدمینتون، دارت و پتانک نیز ۲۳ تا ۲۶ این ماه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

نامور در پایان تاکید کرد: ورزشکاران و عوامل اجرایی این هیات با رعایت تمامی پروتکل بهداشتی و ارائه کارت واکسن (تزریق دو دُز واکسن) در مسابقات حضور خواهند داشت