استقبال شهروندان از سیاست تشویقی ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری تبریز
استقبال شهروندان از سیاست تشویقی ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری تبریز

شهردار تبریز گفت: مشوق‌های صدور پروانه ساختمانی در بافت فرسوده تبریز با استقبال شهروندان همراه بوده است و تداوم این سیاست باید مد نظر و جزو اولویت‌های مدیران شهرداری باشد و در این مسیر برنامه‌ریزی ویژه‌ای به عمل آید.

به گزارش قلم پرس، یعقوب هوشیار عصر امروز در بازدید غیرمنتظره از واحدهای مختلف اداری شهرداری منطقه ۴ اظهار کرد: شهرداری منطقه ۴ تبریز به لحاظ وسعت و جمعیت اهمیت ویژه‌ای در بین مناطق دارد.

وی افزود: حجم عمده‌ای از بافت فرسوده شهری در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۴ واقع شده است که نیازمند برنامه‌ریزی جامع و دقیق برای بهسازی و نوسازی این بافت هستیم.

هوشیار تصریح کرد: چند پروژه مسیرگشایی مهم توسط شهرداری منطقه ۴ اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: مشوق‌های صدور پروانه ساختمانی در بافت فرسوده تبریز با استقبال شهروندان همراه بوده است و تداوم این سیاست باید مد نظر و جزو اولویت‌های مدیران شهرداری باشد و در این مسیر برنامه‌ریزی ویژه‌ای به عمل آید.

وی تاکید کرد: صدور پروانه ساختمانی رایگان در زیربنای مجاز و تخفیف در تعرفه عوارض محلی از جمله مشوق‌های شهرداری برای ساخت و ساز استاندارد در بافت فرسوده است .

شهردار تبریز در این بازدید ضمن گفتگو با تعدادی از شهروندان بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در مناطق دهگانه تاکید کرد و تکریم شهروندان را خط قرمز مدیریتی خود خطاب به مدیران و پرسنل شهرداری دانست که باید رعایت شود.

انتهای پیام/