ارسال نزدیک به هزار اثر به دبیرخانه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر
ارسال نزدیک به هزار اثر به دبیرخانه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر

مسوول سازمان بسیج آذربایجان شرقی گفت: ۹۷۰ اثر تولید شده از سوی خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است. به گزارش قلم پرس به نقل از دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی، روح الله دهقان نژاد گفت: ۹۷۰ اثر به دبیرخانه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان […]

مسوول سازمان بسیج آذربایجان شرقی گفت: ۹۷۰ اثر تولید شده از سوی خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

به گزارش قلم پرس به نقل از دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی، روح الله دهقان نژاد گفت: ۹۷۰ اثر به دبیرخانه دومین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی در این استان ارسال شده است.

دهقان نژاد با بیان اینکه آثار ارسال شده اصحاب رسانه استان به دومین جشنواره رسانه ای ابوذر از رشد کیفی و کمی برخوردار است، افزود: استقبال کم نظیر اصحاب رسانه استان از این جشنواره نشان دهنده وجود تعامل مثبت بین بسیج رسانه استان و اهالی رسانه است.

مسوول سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی در خصوص داوری آثار گفت: از امروز به مدت دو هفته کار داوری آثار دریافتی توسط هیئت انتخاب و هیئت داوران این جشنواره آغاز می شود.

او همچنین تاکید کرد: با پایان مرحله داوری اسامی راه یافتگان به بخش پایانی جشنواره برای شرکت در بخش کشوری به دبیرخانه این جشنواره ارسال می شود.

به گفته دهقان نژاد؛ آثار ارسالی به جشنواره در ۱۰ موضوع معرفی شده در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، مقاله (یاداشت و سرمقاله)، عکس، موشن گرافی و طنز است.

در نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در سال گذشته بیش از ۵۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده بود و ۲۳ اثر بعد از داوری به عنوان آثار برتر و شایسته تقدیر تجلیل شدند.