ارزش ۳ هزار میلیارد تومانی پروژه های در حال اجرای شهرستان میانه
ارزش ۳ هزار میلیارد تومانی پروژه های در حال اجرای شهرستان میانه

فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام در کشور یکی از سیاست های مهم دولت سیزدهم در جهت جلب رضایت هر چه بیشتر مردم به شمار می رود از ارزش ۳ هزار میلیارد تومانی پروژه های در حال اجرای شهرستان خبر داد. مسعود سعادتی در سخنرانی پیش از خطبه‌های […]


فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام در کشور یکی از سیاست های مهم دولت سیزدهم در جهت جلب رضایت هر چه بیشتر مردم به شمار می رود از ارزش ۳ هزار میلیارد تومانی پروژه های در حال اجرای شهرستان خبر داد.

مسعود سعادتی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه میانه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت گفت: در هفته دولت امسال شاهد افتتاح ۵۳ پروژه با اعتباری نزدیک به ۳ هزار میلیارد ریال در شهرستان خواهیم بود.

وی در ادامه با اشاره به سفر اخیر هیئت دولت و رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی؛ شهرستان میانه را از نظر ارزش پروژه های مصوب و میزان اعتبار تخصیصی سفر در جایگاه دوم پس از تبریز اعلام نمود و گفت: این امر نشانگر میزان توجه دولت سیزدهم به شهرستان میانه است.

سعادتی هفته دولت را فرصتی مغتنم و ارزشمند جهت بازگویی خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم عنوان کرد و افزود: از نظر خدمات رسانی به مردم بویژه ارائه خدمات در مناطق مردم؛ نظام جمهوری اسلامی ایران کارنامه درخشان و قابل افتخاری دارد که در طول تاریخ ایران بی نظیر است.

وی اجرای پروژه گازرسانی در روستاهای دورافتاده و محروم شهرستان؛ پروژه های آبرسانی و راه روستایی را نمونه ای از خدمات دولت خواند و افزود: علی رغم خدمات انجام شده مشکلاتی نیز قابل مشهود است که برخی ریشه در شیطنتهای دشمنان و برخی در کوتاهی  مسئولین دارد که باید با برنامه ریزی، تعامل و هم افزایی در رفع آنها کوشید.

فرماندار ویژه میانه در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر؛ زندگی این دو بزرگ مرد را قابل مطالعه و بهره برداری بیان کرد و افزود: ساده زیستی؛ اخلاص؛ انقلابی بودن؛ تبعیت از ولایت و ارزشهای اسلامی از ویژگیهای بارز این دو شهید بود که رمز ماندگاری آنها شد.

سعادتی در پایان تصریح کرد: دولت سیزدهم در مسیر خدمت به مردم است و سلوک شخصی رئیس جمهور و برنامه ریزی کلان دولت در جهت تحقق آرمانهای انقلاب و خدمت رسانی بی منت به مردم است.