ارزان‌ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی چیست؟
ارزان‌ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی چیست؟

شهردار تبریز از تسریع در اجرای پروژه های چند منظوره جهت افزایش سرانه ورزشی شهر تبریز به ویژه در مناطق کم‌ برخوردار خبر داد و گفت: توسعه زیرساخت های ورزشی و توجه ویژه به امر ورزش ارزان ترین راه کنترل آسیب های اجتماعی است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار امروز در بازدید از […]شهردار تبریز از تسریع در اجرای پروژه های چند منظوره جهت افزایش سرانه ورزشی شهر تبریز به ویژه در مناطق کم‌ برخوردار خبر داد و گفت: توسعه زیرساخت های ورزشی و توجه ویژه به امر ورزش ارزان ترین راه کنترل آسیب های اجتماعی است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار امروز در بازدید از چند مجموعه ورزشی در حال اجرا در سطح شهر تبریز،  اظهار کرد: توسعه زیر ساخت ها و احیای اماکن ورزشی تبریز از مهم ترین اولویت های مدیریت شهری در سال جاری است.

تسریع اجرای ۲۵ پروژه چندمنظوره ورزشی با هدف تقویت کارکردهای اجتماعی در کلانشهرها

وی با بیان اینکه تسریع پروژه‌های ورزشی از جمله احداث ۲۵ سالن ورزشی در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: احداث این سالن های چند منظوره تا پایان سال باعث افزایش سرانه ورزشی و نشاط اجتماعی می شود.

هوشیار همچنین ادامه داد: اجرای سیاست های پدافند غیر عامل با پیوست مدیریت بحران از دیگر اهداف اجرای پروژه های چند منظوره ورزشی در سطح شهر تبریز است.

برنامه‌های ورزشی ارزان ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی

شهردار تبریز با بیان اینکه برنامه‌های هدفمند ورزشی، ارزان ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی در جامعه است، گفت: تمامی امکانات و تجهیرات ورزشی شهرداری تبریز به صورت رایگان در خدمت شهروندان است چرا که توجه به زیرساخت های ورزشی علاوه بر تامین امکانات ورزشی برای شهروندان زمینه شادابی و نشاط اجتماعی و سلامت روحی و روانی شهروندان و به ویژه جوانان و نوجوانان را نیز تامین می‌کند.

یعقوب هوشیار با بیان اینکه یکی از آیتم های قرارهای خدمت شهرداری تبریز بررسی آخرین وضعیت اماکن و برنامه‌های ورزشی مناطق دهگانه اختصاص داده شده است، خاطر نشان کرد: شهرداری تبریز کلاس های تابستانی استعدادیابی ورزشی با هدف بهینه کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در رشته‌های بسکتبال، فوتبال، والیبال، تکواندو، ژیمناستیک، کشتی، کاراته و شنا به صورت رایگان برگزار می‌کند.

هوشیار تاکید کرد: پروژه های ورزشی زمین فوتبال هنرستان طالقانی، استخر سونای ائل گلی و مجموعه ورزشی شهید قویدل به همراه زمین های فوتسال، والیبال و بسکتبال کوی دادگستری و زمین های مینی گلف ائل گولی در یک ماه آینده افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

وی گفت: شهرداری تبریز از آغاز سال جاری در قالب ۵۲ هفته ورزشی اقدام به اجرای طرح‌های متنوع ورزشی از جمله “جمعه‌های ورزشی”، “تابستونتو با ورزش بساز”، جشنواره‌های ورزشی و … کرده است.

وی تشریح کرد: برنامه‌های ورزشی هفتگی شهرداری تبریز برای تمام رده‌های سنی با هماهنگی تمام مناطق و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تبریز از آغاز سال جاری به صورت مستمر در حال برگزاری است.

هوشیار افزود: شهرداری تبریز در سال های اخیر با احیای مدیریت ورزشی، گام های موثری برای ترمیم و بهسازی اماکن ورزشی برداشته است.

پایان پیام/