به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا بایرام زاده  امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جلسه کمیته گردشگری سلامت زیرمجموعه گروه کاری اقتصاد گردشگری آذربایجان شرقی با حضور دانشگاه علوم پزشکی، سازمان نظام پزشکی، نمایندگی وزارت امور خارجه در محل دبیرخانه کمیته گردشگری سلامت، معاونت گردشگری این اداره کل برگزار شد. وی افزود: در […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا بایرام زاده  امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جلسه کمیته گردشگری سلامت زیرمجموعه گروه کاری اقتصاد گردشگری آذربایجان شرقی با حضور دانشگاه علوم پزشکی، سازمان نظام پزشکی، نمایندگی وزارت امور خارجه در محل دبیرخانه کمیته گردشگری سلامت، معاونت گردشگری این اداره کل برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه بررسی وضعیت گردشگری سلامت و برنامه‌ریزی برای ارتقا سطح کیفی و ارائه خدمات این صنعت در دوران پسا کرونا در دستور کار قرار گرفت.

بایرام زاده گفت: با توجه به اینکه تبریز و آذربایجان شرقی از مهم‌ترین قطب‌های پزشکی کشور است لذا در راستای توسعه گردشگری سلامت در این استان، ارتقا کیفیت واحدهای بین‌الملل مراکز درمانی، توجه و برنامه‌ریزی برای نحوه بازاریابی و تبلیغات و ارائه پروتکل‌های  موردنیاز داخلی و روابط خارجی، ساماندهی فعالیت شرکت‌های فعال با همکاری دستگاه‌های مربوطه در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱