ارتش با حفظ آمادگی خود، رعب و وحشت را بر دل استکبار جهانی انداخته است
ارتش با حفظ آمادگی خود، رعب و وحشت را بر دل استکبار جهانی انداخته است

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه گفت: ارتش با حفظ آمادگی خود، رعب و وحشت را بر دل استکبار جهانی انداخته است و همیشه شاهد موفقیت‌های روز به روز ارتش در پاسداری از نظام مقدس خواهیم بود. به گزارش قلم پرس، امیر سرتیپ دوم ستاد عیسی میرزایی صبح امروز در رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی […]

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه گفت: ارتش با حفظ آمادگی خود، رعب و وحشت را بر دل استکبار جهانی انداخته است و همیشه شاهد موفقیت‌های روز به روز ارتش در پاسداری از نظام مقدس خواهیم بود.

به گزارش قلم پرس، امیر سرتیپ دوم ستاد عیسی میرزایی صبح امروز در رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران با اهدای درود و سلام به ۴۸ هزار شهید ارتش و ۱۰ هزار شهید آذربایجان‌‌شرقی اظهار کرد: شهدا مایه عزت و اقتدار ایران در جهان هستند و هر چه در وصف آنها بگوییم، کم است.

وی با بیان اینکه روز ۲۹ فروردین ماه روزی تاریخ‌ساز، به یادماندنی و مهم است، افزود: این روز را می‌توان حیات دوباره ارتش و اعتماد امام راحل دانست که یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه برای تحقق آرمان‌های والا با نثار جان خود پیام انقلاب را به عنوان نقطه آغاز خیزش تا دورترین نقطه کره خاکی رساندند.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در استان بیان کرد: صدور پیام تاریخی امام (ره) در ۲۸  فروردین سال ۵۸ و حمایت قاطعانه ایشان از ارتشیان که موجب خلع سلاح بدخواهان و شکست توطئه‌های دشمن شد، همانند پیکانی زهرآگین بر قلب همه دشمنان دسیسه‌‌گر و نقشه‌های شوم آنها علیه انقلاب نشست و روحیه دو چندان به ملت داد.

وی خاطرنشان کرد:حماسه‌آفرینی ماندگار ارتش در رویارویی با ضد انقلاب در آغازین ماه‌های انقلاب و حضور شجاعانه در حماسه هشت سال دفاع مقدس به مانند رمزنگاری از تدبیر امام راحل در حفظ ارتش است.

میرزایی بیان کرد: موفقیت و سربلندی تاریخ ساز انقلاب که با همت ارتشیان، نیروهای مسلح در طول تاریخ پر فراز و نشیب در عرصه مختلف در سایه محض از ولایت فقیه بوده است که تبلور آن در وجود امام راحل و سپس مقام معظم رهبری جاری است.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدا با تاکید بر اینکه ارتش مقتدر و با افتخار در کنار سایر نیروهای مسلح توانسته‌اند ملت ایران و آرمان‌های انقلاب را به جهانیان معرفی کنند، تصریح کرد: ارتشیان امروز هم همانند طول تاریخ اقتدار خود در سال رونق تولید با عزمی راسخ و بهره‌گیری از مدیریت جهادی و تکیه بر جوانان مومن و حماسه ۴۰ سال با تقدیم ۴۸ هزار شهید و ۲۰۰ هزار جانباز مقتدرانه گام خواهد برداشت.

میرزایی متذکر شد: آمادگی روحی و رزمی، سطح کیفی و کمی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی، حضور گسترده در جنگ نرم و فعالیت فرهنگی از جمله برنامه‌های همیشگی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدا بیان کرد: ارتش در کنار سپاه دوشادوش با برادران خود در نیروی انتظامی در اوج آمادگی هستند.

وی افزود: نیروهای مسلح ولایت‌مدار، دشمن شناس، بصیر، آگاه،  توانمند و با آموزش هستند که در کنار همدیگر و تحت فرماندهی داهیانه رهبر معظم انقلاب از کشور و آرمان‌های انقلاب حراست می‌کنند.

میرزایی خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با حفظ آمادگی خود، رعب و وحشت را بر دل استکبار جهانی انداخته است و همیشه شاهد موفقیت‌های روز به روز ارتش در پاسداری از نظام مقدس خواهیم بود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس