ادامه سریال مسمومیت دانش‌آموزان دختر در تبریز/ انتقال ۳۷ دختر به مراکز درمانی + فیلم
ادامه سریال مسمومیت دانش‌آموزان دختر در تبریز/ انتقال ۳۷ دختر به مراکز درمانی + فیلم

رئیس اورژانس آذربایجان شرقی از انتقال ۳۷ مورد جدید مسمومیت دانش آموزان دختر به مراکز درمانی تبریز خبر داد. اصغر جعفری روحی در گفت و گو با خبرنگاراندر تبریز اظهار داشت: تا ساعت ۱۰:۳۰ مورخه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ در مجموع ۳۷ دانش آموز با علایم مسمومیت با فوریت های اورژانس تماس گرفته اند که با […]رئیس اورژانس آذربایجان شرقی از انتقال ۳۷ مورد جدید مسمومیت دانش آموزان دختر به مراکز درمانی تبریز خبر داد.

اصغر جعفری روحی در گفت و گو با خبرنگاراندر تبریز اظهار داشت: تا ساعت ۱۰:۳۰ مورخه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ در مجموع ۳۷ دانش آموز با علایم مسمومیت با فوریت های اورژانس تماس گرفته اند که با مراجعه نیروهای اورژانس و بررسی وضعیت این افراد ۳۷ نفر به مراکز درمانی منتقل شده اند.

رئیس اورژانس آذربایجان شرقی تصریح کرد: این دانش آموزان همگی تحت مراقبت های پزشکی و درمانی قرار دارند و خوشبختانه تا به این لحظه بیمار بدحال بین این دانش آموزان اعزامی به مراکز درمانی نداشته ایم.

جعفری خاطرنشان کرد: دیروز نیز در مجموع ۹۲ مورد مسمومیت دانش آموزان دختر در تبریز اتفاق افتاده بود که همه این موارد به جز هشت نفر ترخیص شده اند و این هشت دانش آموز نیز که بستری و تحت مراقبت های درمانی هستند، حال عمومی رضایت بخش دارند.

 

 

پایان پیام/ ۶۰۰۳۶