اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی دستگاه برتر با کسب بالاترین امتیاز شناخته شد
اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی دستگاه برتر با کسب بالاترین امتیاز شناخته شد

در جشنواره شهید رجایی، اداره کل دامپزشکی در بین تمامی دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه برتر با کسب بالاترین امتیاز در استان انتخاب شد.

به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، در جریان برگزاری بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان شرقی، بر اساس ارزیابی ستاد مرکزی جشنواره و تیم ارزیابی عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اداره کل دامپزشکی استان با کسب بالاترین امتیاز در مجموع شاخص‌های اختصاصی و عمومی موفق به کسب رتبه برتر در بین تمامی دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۹ شد.
در این مراسم که به ‌منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم و با حضور دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، دکتر بهبودی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیران کل ادارات و روسای سازمان ها و دستگاه‌های اجرایی در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد، از برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.
دکتر امیر حسین بهداد مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم برای چهارمین بار در سالهای گذشته به‌عنوان مدیر دستگاه‌ اجرایی موفق به کسب رتبه برتر در در این جشنواره شد و لوح تقدیر این جشنواره توسط استاندار آذربایجان شرقی به وی اهدا گردید.