اخراج کارگر نمونه تبریزی ۲ هفته بعد از دریافت جایزه  از دست رئیس جمهور
اخراج کارگر نمونه تبریزی ۲ هفته بعد از دریافت جایزه  از دست رئیس جمهور
مدیرکل خدمات کسب ‌و کار وزارت صمت گفت: کارگر نمونه( فارغ التحصیل رشته شیمی از دانشگاه صنعتی شریف)وقتی از دست رئیس جمهور به عنوان کارگر نمونه لوح و جایزه گرفت،دو هفته بعد توسط مدیرعامل آن واحد صنعتی و تولیدی اخراج شد.

به گزارش قلم پرس، امیرحسین اسدی، مدیرکل خدمات کسب ‌و کار وزارت صمت  امروز در نشست خبری  جایزه ملی فناوری ایران که در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، اظهار کرد: وقتی به یک دانشجوی ارشد در بخش صنعت ۱۲ میلیون حقوق می‌دهید معلوم است که به فکر مهاجرت می‌افتد دانشجوها در دانشگاه ویژه صنعت و کسب و کار تربیت نمی‌شوند. در کدام رشته دانشگاهی به دانشجو درباره مالیات توضیح می‌دهند؟

اسدی گفت:  کارگر نمونه ( فارغ التحصیل رشته شیمی از دانشگاه صنعتی شریف) امروز به من پیامک زده است وقتی از دست آیت الله رئیسی، رئیس جمهور به عنوان کارگر  امسال لوح و جایزه گرفتم دو هفته بعد توسط مدیرعامل آن واحد صنعتی و تولیدی اخراج شدم.

مدیر کل دفتر خدمات کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) از ۱۴ تا ۱۷ آذر در تبریز، گفت: جایزه ملی فناوری ایران در راستای ارزیابی فناوری از دیدگاه صنعت است بر این اساس طرح‌های فناورانه برتر که قابلیت تجاری سازی و سرمایه‌گذاری داشته باشند ارائه می‌شود. هدف این جایزه نگاه خاص به فناوری است که در محورهای نوجوان فناور، مدرسه فناور، دانشگاه فناور، رسانه و فیلم حامی فناور برگزار می‌شود و در نهایت ٢٠ جایزه در چهار دسته در نظر گرفته شده که در راستای حل چالش‌های صنعت است. ضمن اینکه در این جشنواره، هدف‌گذاری و شاخص‌ها مبتنی بر صادرات محوری مورد تاکید است.

پایان پیام/