اخبار ضد  و نقیض از حضور ستاره سابق رئال در تراکتور
اخبار ضد  و نقیض از حضور ستاره سابق رئال در تراکتور

سایت ترانفسرمارکت هافبک سابق رئال مادرید را در راه تراکتور معرفی کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «ترانسفر مارکت» که در زمینه نقل و انتقالات فوتبال و ارزش گذاری فوتبالیست ها فعالیت می کند در بخش نقل و انتقالات احتمالی ایسکو ستاره سابق رئال را در راه تراکتور دانست. در این سایت بخشی وجود دارد […]سایت ترانفسرمارکت هافبک سابق رئال مادرید را در راه تراکتور معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «ترانسفر مارکت» که در زمینه نقل و انتقالات فوتبال و ارزش گذاری فوتبالیست ها فعالیت می کند در بخش نقل و انتقالات احتمالی ایسکو ستاره سابق رئال را در راه تراکتور دانست.

در این سایت بخشی وجود دارد که به پیش بینی نقل و انتقالات فوتبال می پردازد و درصد احتمال این  انتقال را اعلام می کند. در پروفایل ایسکو ستاره سابق رئال و کنونی سویا آمده است که به احتمال ۶۹ درصد به تراکتور تبریز منتقل می شود.

 

ایسکو از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۲۲ برای مدت ۹ سال برای مادریدی ها درخشید. او سال گذشته به سویا منتقل شد. هافبک ملی پوش اسپانیا در فصل گذشته تنها ۱۲ بازی برای سویا انجام داده است.

خمز سرمربی اسپانیایی تراکتور است که به نظر می‌رسد هموطنش را برای آوردن به این تیم ایرانی درنظر دارد.

این در حالی است که یکی از مسئولان باشگاه تراکتور این خبر را تکذیب کرده و عنوان کرد بازیکن خارجی دیگری که اهل اسپانیا است بعد از حضور در تست های پزشکی به تمرینات تیم تراکتور در اردوی استانبول خواهد پیوست.

پایان پیام/۶۰۰۱۷