اجرای ۲۸ کیلومتر از پروژه هوشمندسازی در تبریز
اجرای ۲۸ کیلومتر از پروژه هوشمندسازی در تبریز

شهردار تبریز، پروژه هوشمندسازی را یکی از رویکردهای اصلی شهرداری تبریز برشمرد و گفت: در حال حاضر ۲۸ کیلومتر از پروژه هوشمندسازی شامل حفاری و فیبرگذاری از میدان بسیج تا میدان راه‌آهن را آغاز شده و بقیه آن به بخش خصوصی سپرده خواهد شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار اظهار کرد: پروژه هوشمندسازی […]شهردار تبریز، پروژه هوشمندسازی را یکی از رویکردهای اصلی شهرداری تبریز برشمرد و گفت: در حال حاضر ۲۸ کیلومتر از پروژه هوشمندسازی شامل حفاری و فیبرگذاری از میدان بسیج تا میدان راه‌آهن را آغاز شده و بقیه آن به بخش خصوصی سپرده خواهد شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، یعقوب هوشیار اظهار کرد: پروژه هوشمندسازی شهر در دستور کار شهرداری تبریز و سازمان فناوری اطلاعات قرار گرفته است و بر همین اساس ۲۸ کیلومتر حفاری و فیبرگذاری انجام یافته و از هر ۳۵۰ متر یک دریچه برای دسترسی به انشعابات تعبیه شده است.

وی با اشاره به راه اندازی قرارگاه هوشمندسازی افزود: این موضوع جزو تاکیدات و برنامه های شورای اسلامی شهر تبریز است و ما تلاش می کنیم تا این پروژه را در ردیف برنامه های مهم خود قرار دهیم.

شهردار تبریز عنوان کرد: در ادامه هوشمندسازی شهر و تسهیل برقراری ارتباط از طریق فیبر نوری، ۳۵۰ کیلومتر دیگر در فاز بعدی و از طریق بخش خصوصی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/