شهردار منطقه ۷ تبریز از اجرای عملیات جدول‌گذاری در خیابان مردانی آذر اندیشه در راستای مدیریت آب‌های سطحی خبر داد. به گزارش قلم پرس، محمد رشتبری در تشریح این خبر گفت: عملیات جدول‌گذاری در مسیر خیابان مردانی آذر رو به روی مرکز جامع سلامت اندیشه در حال انجام است که این اقدام توسط نیروهای معاونت […]شهردار منطقه ۷ تبریز از اجرای عملیات جدول‌گذاری در خیابان مردانی آذر اندیشه در راستای مدیریت آب‌های سطحی خبر داد.

به گزارش قلم پرس، محمد رشتبری در تشریح این خبر گفت: عملیات جدول‌گذاری در مسیر خیابان مردانی آذر رو به روی مرکز جامع سلامت اندیشه در حال انجام است که این اقدام توسط نیروهای معاونت فنی عمرانی شهرداری منطقه ۷ صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به ابعاد این پروژه اظهار کرد: این عملیات در ۷۰ متر طولی در دست اقدام است که جدول دوبل کار می‌شود و در این میان ۱۵ متر از این عملیات جدول‌گذاری به صورت دال‌گذاری خواهد بود.
رشتبری با بیان اینکه ۳۰ متر از این عملیات جدول‌گذاری به صورت روباز خواهد بود، افزود: عملیات جدول‌گذاری با هدف مدیریت صحیح آب‌های سطحی و پیشگیری از آبگرفتگی معابر در مسیرهایی که آب‌رو و کانال‌ها دچار فرسودگی شده و یا نیاز به اصلاح دارند، صورت می‌گیرد.