اجرای طرح « عید با یار مهربان » همزمان با ایام نوروز
اجرای طرح « عید با یار مهربان » همزمان با ایام نوروز

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از اجرای طرح عیدانه کتاب و اجرای برنامه‌های فرهنگی در ایام نوروز خبرداد. به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی هادی یوسف‌زاده با اعلام این مطلب تصریح کرد: در راستای حمایت از طرح […]

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از اجرای طرح عیدانه کتاب و اجرای برنامه‌های فرهنگی در ایام نوروز خبرداد.
به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی هادی یوسف‌زاده با اعلام این مطلب تصریح کرد: در راستای حمایت از طرح « تکالیف عید نوروز » و براساس تاکیدات مدیرعامل و ابلاغ معاونت فرهنگی کانون طرح عیدانه کتاب در استان اجرا می‌شود.
وی افزود: در این طرح مرکز شماره ۲ کانون تبریز طی روز‌های ۳ الی ۱۲ فروردین ماه از ساعت ۹ الی ۱۷ با اجرای فعالیت‌های متنوع و جذاب فرهنگی هنری وادبی و با محوریت کتاب و کتابخوانی میزبان کودکان و نوجوانان علاقه‌مند خواهد بود.
وی تصریح کرد: عضویت برای کودکان و نوجوانان در زمان اجرای طرح رایگان خواهد بود.
یوسف‌زاده تصریح کرد: کتابخانه‌های سیار کانون در تبریز، منطقه‌آزاد ارس و هشترود نیز روز ۱۳ فروردین ( روز طبیعت ) با حضور در اماکن و مناطق پرتردد فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلفی را برای مخاطبان کودک و نوجوان اجرا خواهند کرد.
مدیر کل کانون استان در عین حال افزود: با هماهنگی‌های به عمل‌آمده کتابخانه سیار منطقه‌آزاد ارس علاوه بر ۱۳ فروردین در روز‌های ۵ الی ۸ و ۱۲ فروردین نیز میزبان مسافران نوروزی این منطقه خواهد بود.
یوسف زاده توسعه و تعمیق فعالیت‌های فرهنگی هنری مبتنی بر کتاب و کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان را از جمله اهداف اجرایی این طرح عنوان کرد.
گفتنی است مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز که میزبان طرح عیدانه کتاب در استان است در خیابان سرباز شهید ابتدای کوی پیروزی واقع شده است.