اتوبوس‌های برقی در تبریز
اتوبوس‌های برقی در تبریز

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از آزمایش اتوبوس برقی در ناوگان اتوبوسرانی تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت الاسلام رسول برگی با اعلام خبر حرکت آزمایشی اتوبوس برقی در ناوگان اتوبوسرانی تبریز  به همت شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز یک دستگاه اتوبوس برقی ساخت داخل که محصول شرکت شتاب می باشد، به مدت […]رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از آزمایش اتوبوس برقی در ناوگان اتوبوسرانی تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت الاسلام رسول برگی با اعلام خبر حرکت آزمایشی اتوبوس برقی در ناوگان اتوبوسرانی تبریز  به همت شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز یک دستگاه اتوبوس برقی ساخت داخل که محصول شرکت شتاب می باشد، به مدت ۵ روز از روز شنبه به صورت آزمایشی بکارگیری خواهد شد تا ان شاالله در صورت کسب تاییدیه کارشناسی، اتوبوس های برقی خریداری شده و به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز اضافه شود. 

وی افزود: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز از راهبردهای اصلی شورای ششم و مجموعه شهرداری است که این اتوبوس های برقی تا به حال در شهرهای اصفهان، مشهد و تهران بکارگیری شده است و امیدواریم با اضافه شدن این اتوبوس ها حرکت ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز به سمت حمل و نقل پاک تسریع شود که استفاده از اتوبوس های برقی اقدامی ضروری و مهم در جهت اصلاح سیستم حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا است.

انتهای پیام/