ابتلای برنامه های آموزشی دستگاه های اجرایی به روزمرگی
ابتلای برنامه های آموزشی دستگاه های اجرایی به روزمرگی

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: برنامه های آموزشی در ادارات دچار روزمرگی خاصی شده اند؛ در حالی که به فرموده مقام معظم رهبری باید به دنبال علم کاربردی و نافع باشیم. به گزارش قلم پرس،از تبریز، جهانبخش سلمانیان بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه آپفن استان اظهار کرد: باید نوع […]معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: برنامه های آموزشی در ادارات دچار روزمرگی خاصی شده اند؛ در حالی که به فرموده مقام معظم رهبری باید به دنبال علم کاربردی و نافع باشیم.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، جهانبخش سلمانیان بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه آپفن استان اظهار کرد: باید نوع نگاه خود را به حوزه آموزش و پژوهش تغییر دهیم و بر اساس احساس نیاز و ضرورتی که وجود دارد تحولاتی در این حوزه ایجاد کنیم.

وی افزود: به نظر می رسد در این کارگروه، آموزش و فناوری بستر بحث نبوده و غالبا در جلسات در مورد اعتبارات پژوهشی و جذب آن بحث می شود که این رویه باید اصلاح شود.

سلمانیان مدعی شد: برنامه های آموزشی در ادارات دچار روزمرگی خاصی شده اند؛ در حالی که به فرموده مقام معظم رهبری باید به دنبال علم کاربردی و نافع باشیم.

 وی با بیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی بیشتر برای پر کردن ساعت های آموزشی است، خاطرنشان ساخت: لازم است مهمترین رویکرد آموزش در کارگروه آپفن سرلوحه قرار دادن علم نافع باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت استخراج و استحصال نیازهای آموزشی در سه حوزه دانشمندی، روش مندی و منش مندی تاکید کرد.

انتهای پیام/۶۰۰۲۶