آینده درخشان گردشگری کشور با ثبت‌های جهانی
آینده درخشان گردشگری کشور با ثبت‌های جهانی

نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی ثبت جهانی روستای تاریخی کندوان و کاروانسراهای ایرانی را فرصتی مناسب برای توسعه صنعت گردشگری کشور عنوان کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، مهدی اسماعیلی نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی، به ثبت روستای تاریخی کندوان در فهرست دهکده‌های مطرح سازمان جهانی گردشگری و کاروانسراهای ایرانی در یونسکو اشاره کرد […]نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی ثبت جهانی روستای تاریخی کندوان و کاروانسراهای ایرانی را فرصتی مناسب برای توسعه صنعت گردشگری کشور عنوان کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، مهدی اسماعیلی نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی، به ثبت روستای تاریخی کندوان در فهرست دهکده‌های مطرح سازمان جهانی گردشگری و کاروانسراهای ایرانی در یونسکو اشاره کرد و اظهار کرد: انتخاب و معرفی روستای تاریخی کندوان و کاروانسراهای ایرانی نتایج مطلوبی برای کشور و استان از نظر گردشگری و رونق اقتصادی خواهد داشت. انتظار می‌رود از این ظرفیت، نهایت استفاده و بهره‌برداری در جهت توسعه منطقه صورت گیرد. 

او اضافه کرد: این اتفاقات خیر می‌تواند موجبات توسعه گردشگری و خنثی سازی ایران هراسی شود. 

نماینده میانه در مجلس، رویدادهایی از قبیل ثبت جهانی ۵۴ کاروانسرای ایرانی و نیز ثبت جهانی روستای کندوان را نتیجه تلاش های موثر وزارت میراث‌فرهنگی دانست و گفت: با توجه به چنین موفقیت هایی میتوان افق های درخشانی را برای مجموعه گردشگری کشور متصور شد.

پایان پیام/