آمریکا و ترامپ با تهدیدهای خود کاری از پیش نخواهند برد/ معرفی مدیرکل اطلاعات جدید آذربایجان‌شرقی
آمریکا و ترامپ با تهدیدهای خود کاری از پیش نخواهند برد/ معرفی مدیرکل اطلاعات جدید آذربایجان‌شرقی

وزیر اطلاعات گفت: ما توانایی تبدیل تهدیدها به فرصت را داریم و به لطف خدا از تحریم‌ها و فشارهای دشمنان عبور خواهیم کرد و توسعه بعد از پشت سر گذاشتن سختی‌ها حاصل خواهد شد. به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی در نشست شورای اداری آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: باید با پیدا کردن راهکارهای هوشمندانه و […]

وزیر اطلاعات گفت: ما توانایی تبدیل تهدیدها به فرصت را داریم و به لطف خدا از تحریم‌ها و فشارهای دشمنان عبور خواهیم کرد و توسعه بعد از پشت سر گذاشتن سختی‌ها حاصل خواهد شد.

به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی در نشست شورای اداری آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: باید با پیدا کردن راهکارهای هوشمندانه و با تحمل سختی‌ها، اراده خود را به دشمنان تحمیل کنیم.

وی با بیان اینکه مردم ما شرایط سخت جنگ تحمیلی را تحمل کرده‌اند و شرایط سخت اقتصادی کنونی را هم تحمل می‌کنند، خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده یکدلی و همدلی مسوولان با قدرت در برابر مشکلات ایستادگی می‌کنند.

علوی با بیان اینکه دشمنان به ویژه آمریکا و ترامپ با تهدیدهای خود کاری از پیش نخواهند برد، بیان کرد: در صورت بروز هر مشکلی مردم همیشه در صحنه ما وارد عرصه عمل شده و با دشمنان مقابله خواهند کرد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی با درایت و صلابت کشتی انقلاب را از امواج خروشان و سهمگین عبور می‌دهند، گفت: ما مسوولان نیز باید با وحدت و همدلی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایفای نقش کنیم.

وی نتیجه همکاری میان مسوولان استان آذربایجان‌شرقی را امنیت بالای استان دانست و ابراز امیدواری کرد با عشق و روح خدمت و بدون خستگی به مردم خدمت کرده تا مشکلات از دوش مردم برداشته شود.

علوی با اشاره به آیات و روایات معصومین، عزت را در گروی همدلی دانست و افزود: وحدت مایه قدرت می‌شود و اگر بخواهیم از گردنه‌ها با موفقیت عبور کنیم، لازمه آن با هم بودن است و در صورتی می‌توانیم راهکارهای عبور از بحران را اثرگذار کنیم که وحدت
داشته باشیم.

وزیر اطلاعات با اشاره به نعمت امنیت، گفت: مردم ایران با مشاهده ناامنی‌های منطقه، قدر امنیت حاکم بر کشور را که ثمره تلاش نیروهای نظامی و امنیتی است به خوبی درک می‌کنند.

وی امنیت را زیرساخت همه عرصه‌ها دانست و یادآور شد: پیش نیاز فعالیت‌های فرهنگی، علمی، رسانه و سرمایه‌گذاری امنیت است.

علوی تاکید کرد: امنیت باید در چارچوب قانون و شرع و با به‌کارگیری راهکارهای عالمانه برقرار شود و همگان حتی مدیران امنیتی باید بر مدار اخلاق با مردم رفتار کنند تا به نتیجه مطلوب دست یابیم.

در پایان نشست شورای اداری آذربایجان‌شرقی مراسم تکریم و معارفه مدیران‌کل پیشین و جدید اطلاعات استان برگزار شد.