آل هاشم: طرح دولت در خصوص مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها به نفع مردم است / ضرورت احیای بانکداری اسلامی
آل هاشم: طرح دولت در خصوص مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها به نفع مردم است / ضرورت احیای بانکداری اسلامی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: قطعا اگر مردم در این زمینه به خوبی توجیه شوند و مضرات قاچاق کالا و ارز ترجیحی برای شان تبیین گردد قطعاً متوجه خواهند شد که این جراحی اقتصادی به نفع آنان بوده و با جلوگیری از قاچاق کالا رونق تولید را در صحنه کشور خواهیم دید. به […]نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: قطعا اگر مردم در این زمینه به خوبی توجیه شوند و مضرات قاچاق کالا و ارز ترجیحی برای شان تبیین گردد قطعاً متوجه خواهند شد که این جراحی اقتصادی به نفع آنان بوده و با جلوگیری از قاچاق کالا رونق تولید را در صحنه کشور خواهیم دید.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم  امروز در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی، به سوابق دکتر صالح آبادی و نقش شبکه بانکی در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور اظهار کرد: با انتصاب شما در جایگاه بانک مرکزی، امید ما به احیای بانکداری اسلامی به معنای واقعی بیشتر شد و انتظار است در این جهت با تمام تلاش اقدام شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بی شمار استان آذربایجان شرقی در موضوع تولید و فعالیت های اقتصادی تصریح کرد: اگر شبکه بانکی در خدمت اقتصاد کشور باشد پیشرفتها دوچندان خواهد شد و انصافاً بانک‌ها در این زمینه همراه و هماهنگ با مجموعه های اقتصادی استان در حرکت هستند.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به طرح دولت در خصوص مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها گفت: باید دست به دست هم دهیم تا از این گردنه نیز عبور کنیم و قطعا اگر مردم در این زمینه به خوبی توجیه شوند و مضرات قاچاق کالا و ارز ترجیحی برای شان تبیین گردد قطعاً متوجه خواهند شد که این جراحی اقتصادی به نفع آنان بوده و با جلوگیری از قاچاق کالا رونق تولید را در صحنه کشور خواهیم دید.

امام جمعه تبریز گفت: با توجه به اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، شبکه بانکی تمام قد در خدمت رونق بخش تولید کشور به منظور توسعه صادرات و اشتغال‌آفرینی است.

انتهای پیام/