آل‌هاشم: مجلس همواره باید در نزد مردم سالم بوده و فراجناحی فکر و عمل کند
آل‌هاشم: مجلس همواره باید در نزد مردم سالم بوده و فراجناحی فکر و عمل کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش مهم مجلس در حل مسائل و مشکلات کشور و تحقق اهداف توسعه‌ای دولت، گفت: مجلس همواره باید در نزد مردم سالم و سربلند بوده و فراجناحی و ملی فکر و عمل کند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم بعد از ظهر امروز در نشست […]نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش مهم مجلس در حل مسائل و مشکلات کشور و تحقق اهداف توسعه‌ای دولت، گفت: مجلس همواره باید در نزد مردم سالم و سربلند بوده و فراجناحی و ملی فکر و عمل کند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم بعد از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی و هم‌فکری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی با محوریت سفر استانی رئیس جمهور با گرامی‌داشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و تسلیت سالگرد ارتحال ایشان،  اظهار کرد: نظام اسلامی با عنایت و نصرت الهی و آموزه‌های امام راحل و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، محکم و استوار در مسیر آرمان‌های خود پیش می‌رود.

وی با اشاره به نقش مهم مجلس در حل مسائل و مشکلات کشور و تحقق اهداف توسعه‌ای دولت، گفت: مجلس همواره باید در نزد مردم سالم و سربلند بوده و فراجناحی و ملی فکر و عمل کند.
 
امام جمعه تبریز ابراز امیدواری کرد با سفر استانی رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت به استان و مصوبات خوبی که در این سفر برای توسعه و پیشرفت استان انجام خواهد شد و همچنین پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی شاهد روزهای بهتری برای مردم استان باشیم.
 
مهدی اسماعیلی، رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی نیز گزارش‌های ارائه‌شده از روند اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور را نویدبخش و امیدوارکننده خواند و گفت: این دستاوردها توفیق جمعی است و نقش بخش‌های مختلف بویژه نمایندگان نباید نادیده گرفته شود.
 
وی با تاکید بر همگامی و همراهی نمایندگان برای تسریع در اجرای طرح‌های توسعه استان، ابراز امیدواری کرد در دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به استان نیز مصوبات خوبی برای اتمام پروژه‌های مهم استان در نظر گرفته شود.
 
سایر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز دیدگاه‌های خود را درخصوص روند اجرای طرح‌های توسعه و مصوبات سفر استانی رئیس جمهور ارائه کردند و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان نیز در این خصوص به ارائه گزارش پرداختند.

پایان پیام/۶۰۰۰۳۴