آغاز بررسی لایحه اصلاح قانون کار از روز سه شنبه
آغاز بررسی لایحه اصلاح قانون کار از روز سه شنبه

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون کار از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود، تاکید دارد: دولت می‌تواند با ارسال یک نامه تقاضای استرداد لایحه اصلاح قانون کار را ارائه دهد تا بلافاصله بررسی آن از دستور کار خارج شود. «سلمان خدادی» در گفت‌وگو با ایلنا با اعلام این مطلب اظهار […]

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون کار از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود، تاکید دارد: دولت می‌تواند با ارسال یک نامه تقاضای استرداد لایحه اصلاح قانون کار را ارائه دهد تا بلافاصله بررسی آن از دستور کار خارج شود.

«سلمان خدادی» در گفت‌وگو با ایلنا با اعلام این مطلب اظهار داشت: بررسی لایحه اصلاح قانون کار از روز سه‌شنبه (۲۷ مهر) در کمیسیون اجتماعی مجلس آغاز می‌شود.

خدادادی تاکید دارد: دولت می‌تواند با ارسال یک نامه تقاضای استرداد لایحه را ارائه دهد تا بلافاصله بررسی آن از دستور کار خارج شود.

خدادی در خصوص نحوه بررسی این لایحه در کمیسون اجتماعی مجلس، تصریح کرد: در کمیسیون اجتماعی مجلس نمایندگان جامعه کارگری حضور دارند و می‌توانند به خوبی از حقوق کارگران در این خصوص دفاع کنند.

وی افزود: پس از تصویب کلیات لایحه، آن را به کمیسیون‌های تخصصی می‌فرستیم که در آنجا شرکای اجتماعی دولت می‌توانند در این خصوص با رعایت سه جانبه گرایی گفت‌وگو کنند و لایحه را نقد کنند.